Alger Meliana Selections Nationales Saison 25

1 Davidsen Ole [Norway ] BVS [Norway ] 5h5m35.1s 50
2 Urnaghan Ailill [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 0s 45
3 Evensen Heintje [Norway ] BVS [Norway ] 0s 42
4 Dalton Francis [United Kingdom ] [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 0s 40
5 Angelsen Ole [Norway ] BVS [Norway ] 0s 38
6 Elofsson Gunnar [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 0s 36
7 Antón Igor [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 0s 34
8 Fritsch Erik [Germany ] Clem's [Germany ] 0s 32
9 Haavardsholm Ole heinar [Norway ] BVS [Norway ] 6.5s 30
10 Blanc Laurent [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 6.5s 28
11 Davidsen Edvald [Norway ] BVS [Norway ] 6.5s 26
12 Abraham Demian [Argentina ] BCC [Argentina ] 6.5s 24
13 Chargé Bryan [France ] Mimi Team [France ] 6.5s 22
14 Jacobsen Ole heinar [Norway ] BVS [Norway ] 6.5s 20
15 Van der Straeten Dieuwert [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 6.5s 18
16 Jansen Ole heinar [Norway ] BVS [Norway ] 6.5s 16
17 Aasgaard Osvald [Norway ] BVS [Norway ] 6.5s 14
18 Lavrinsek Kazmer [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 6.5s 13
19 Tarassov Ilyas [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 6.5s 12
20 Davidsson Jeremias [Sweden ] [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 6.5s 11
21 Gilbert Philippe [Canada ] zette [Canada ] 6.5s 10
22 Heidegger Leon [Austria ] Phoenix [Austria ] 6.5s 9
23 Adenauer Konrad [Germany ] Clem's [Germany ] 6.5s 8
24 Schwarzenegger Arnold [Austria ] Phoenix [Austria ] 6.5s 7
25 Davidsson Börje [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 6.5s 6
26 Kamyshev Pavel [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 6.5s 5
27 Cole Gregg [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 6.5s 4
28 Wolf Marlon [Austria ] Phoenix [Austria ] 6.5s 3
29 Tabershofer Loris [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 6.5s 2
30 Morand Selim [France ] Mimi Team [France ] 6.5s 1
31 Tarassov Ilyos [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 6.5s
32 Cazorla Henrique [Spain ] [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 6.5s
33 Guzman Edgar [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 18.1s
34 Lendl Vilem [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 18.1s
35 Kun Bolodenka [Slovenia ] [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 18.1s
36 Merckx Edwin [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 18.1s
37 Carew John [Norway ] BVS [Norway ] 18.1s
38 Uesugi Tsurayuki [Japan ] Akumetsu [Japan ] 18.1s
39 Vandenbroucke Jeroen [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 18.1s
40 Kalmus Sagan [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 18.1s
41 Rodriguez Rolando [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 18.1s
42 Jalabert Nicolas [France ] Mimi Team [France ] 18.1s
43 Gregorac Wladimir [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 18.1s
44 Barsov Sergei [Uzbekistan ] [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 18.1s
45 Bergman Ingmar [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 18.1s
46 Fisher Paul [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 18.1s
47 Vermaelen Paul [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 18.1s
48 Migeon Justin [France ] Mimi Team [France ] 18.1s
49 Honjô Unkei [Japan ] Akumetsu [Japan ] 18.1s
50 Virenque Stephane [France ] Mimi Team [France ] 18.1s
51 Fichou Emmanuel [France ] Mimi Team [France ] 18.1s
52 Grissmann Cedrik [Austria ] Phoenix [Austria ] 18.1s
53 Östensson Glenn [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 18.1s
54 Vallée Jack [Canada ] zette [Canada ] 18.1s
55 Kotenko Toomas [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 18.1s
56 Rojas Guido [Argentina ] BCC [Argentina ] 18.1s
57 Lamontagne Félix [Canada ] zette [Canada ] 18.1s
58 Mainhagu Daniel [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 18.1s
59 Duff John [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 18.1s
60 Lanero Elmer [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 18.1s
61 Raimbekov Dimitri [Kazakhstan ] [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 18.1s
62 Dufaux Laurent [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 18.1s
63 Flegel Lucas [Germany ] Clem's [Germany ] 18.1s
64 Ulrich Ian [Germany ] Clem's [Germany ] 18.1s
65 Ulrich Yan [Germany ] Clem's [Germany ] 18.1s
66 Vandenbroucke Frank [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 26.5s
67 Tokugawa Toki [Japan ] Akumetsu [Japan ] 26.5s
68 Obregon Hernan [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 26.5s
69 Bramoonen Klaas [UCV Leader] [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 26.5s
70 Tallent Aleu [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 26.5s
71 Maulandi Adriano [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 26.5s
72 Batur Vitaly [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 26.5s
73 Arbalez Fidel [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 26.5s
74 Simoens Félix [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] 26.5s
75 Calabri Abramo [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 26.5s
76 Hore Ma’a [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] [Fall] 26.5s
77 Kleiza Tomas [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 26.5s
78 MacKenna Aguistin [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 26.5s
79 Spinelli Adolfo [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 26.5s
80 Reyes Hilario [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 26.5s
81 Osvaldo Manuel [Argentina ] BCC [Argentina ] 26.5s
82 Henao Sergio [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 26.5s
83 Amiot Denis [France ] Mimi Team [France ] 26.5s
84 Nakamura Shusui [Japan ] Akumetsu [Japan ] 26.5s
85 Bartoli Mirko [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 26.5s
86 Power Ian [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 26.5s
87 Hurtado Juan [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 26.5s
88 Ospina David [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 26.5s
89 Atkinson Matthew [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 26.5s
90 Švehla Dávid [Slovakia ] [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 26.5s
91 Beloki Pedro [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 26.5s
92 Dos Caras Edelfonso [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 26.5s
93 Valis Ivas [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 26.5s
94 Ward Andy [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 26.5s
95 Welchselberger Maximilian [Austria ] Phoenix [Austria ] 26.5s
96 Boška Radomír [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 26.5s
97 Adamczak Pylyp [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 26.5s
98 Lavoie Tristan [Canada ] zette [Canada ] 26.5s
99 Berg Tim [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 26.5s
100 Chihaia Gregorian [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 26.5s
101 Fraser Tyler [Canada ] zette [Canada ] 26.5s
102 Evans Kaden [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 26.5s
103 Sullivan Casey [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 26.5s
104 Jagger Harrison [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 26.5s
105 Vrana Hubert [World Cup's leader] [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 45.2s
106 Bischofberger Guillaume [UCV Leader] [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 45.2s
107 Shevchenko Andrij [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 45.2s
108 Filipic Ziven [World Cup's leader] [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 45.2s
109 Bailly Eddy [Belgium ] Logitech-Fossil [Belgium ] [Puncture] 45.2s
110 Castillo Nasario [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 45.2s
111 Gallardo Horacio [Argentina ] BCC [Argentina ] 45.2s
112 Kawada Taizo [Japan ] Akumetsu [Japan ] 45.2s
113 Jankauskas Tomas [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 45.2s
114 Zennaro Ilario [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 45.2s
115 Häsler Evan [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 45.2s
116 Yo'Dosh Sunnat [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 45.2s
117 Herrera Luis [Colombia ] Totolulu [Colombia ] 45.2s
118 Pugliese Samuele [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 45.2s
119 Papa Gedeon [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 45.2s
120 Nixon Rory [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 45.2s
121 Reynolds Ralf [USA ] Apple [USA ] 45.2s
122 Zauner Matis [Austria ] [Austria ] Phoenix [Austria ] 45.2s
123 MacFeohrais Noah [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 45.2s
124 Bercholdt Dominik [Austria ] Phoenix [Austria ] 45.2s
125 Jankūnas Valdemaras [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 45.2s
126 Jeronic Rumer [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 45.2s
127 Reding Marcus [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 45.2s
128 Walko Svietlana [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 45.2s
129 Kô Sho [Japan ] Akumetsu [Japan ] 45.2s
130 Alcén Ingmar [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 45.2s
131 Bărbuliceanu Manole [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 45.2s
132 Leonardo Marzio [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 45.2s
133 Awatere Huate Sam [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 45.2s
134 Matt Timo [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 45.2s
135 Oustimovitch Yurii [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 45.2s
136 Sipos Zsigmond [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 45.2s
137 Ruviella Gustavo [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 45.2s
138 Dragūnas Rytis [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 45.2s
139 Iniesta Melchor [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 45.2s
140 O'Shanahan Ruairi [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 45.2s
141 Lykke Mogens [Denmark ] alphadog [Denmark ] 45.2s
142 Mesi Raul [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 45.2s
143 Taffi Tito [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 45.2s
144 Linkgreim Ervin [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 45.2s
145 Lindberg Gudmund [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 45.2s
146 Korda Szevér [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 45.2s
147 Lawson William [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 45.2s
148 Kuusma Kaimar [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 45.2s
149 Harradine Abang [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 45.2s
150 Poliakoff Yurii [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 45.2s
151 Tedbbutt Glen [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 45.2s
152 Cederbaum Julius [Germany ] Clem's [Germany ] 45.2s
153 Hutchinson Félix [Canada ] zette [Canada ] 45.2s
154 Zauner Paskal [Austria ] Phoenix [Austria ] 45.2s
155 Hobson Robbie [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 45.2s
156 Nistor Ioan [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 45.2s
157 Famoussov Kir [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 45.2s
158 Khizhnichenko Ivanchik [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 45.2s
159 Hallop Olas [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 45.2s
160 Flannagan Conor [Canada ] zette [Canada ] 45.2s
161 Daniel Jack [Germany ] Clem's [Germany ] 45.2s
162 Sava Papadopol [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 45.2s
163 Kivilev Dimitricus [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 45.2s
164 Vartolomei Augustin [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 45.2s
165 Ferris Kyron [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 45.2s
166 Zarate Ramon [UCV Leader] [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 57.4s
167 Bouvier Ugo [France ] Mimi Team [France ] 57.4s
168 Bauer Jack [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 57.4s
169 El Hijo del Santo Manny [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 57.4s
170 Mente Ozor [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 57.4s
171 Van garderen Tejay [USA ] Apple [USA ] 57.4s
172 Wagner Richard [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 57.4s
173 Sklenka Ambróz [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 57.4s
174 Riquelme Mikel [Argentina ] BCC [Argentina ] 57.4s
175 Czyz Luka [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 57.4s
176 Strijdom Jancoman [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 57.4s
177 Pačėsas Igoris [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 57.4s
178 Viktorenko Turgun [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 57.4s
179 Aldinger Sebastian [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 57.4s
180 Poos Henri [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 57.4s
181 Bennett Javon [USA ] Apple [USA ] 57.4s
182 Pecnik Oral [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 57.4s
183 Andrews Matt [USA ] Apple [USA ] 57.4s
184 Richeze Carlo [Argentina ] BCC [Argentina ] 57.4s
185 Flora László [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 57.4s
186 Vienuolis Feliksas [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 57.4s
187 Heras Roberto [Venezuela ] destran [Venezuela ] 57.4s
188 Edes Ágoston [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 57.4s
189 Becerra Narcizo [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 57.4s
190 Simon Danny [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 57.4s
191 Žvirgždauskas Vladimiras [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 57.4s
192 Kokko Olli [Finland ] stefy team [Finland ] 57.4s
193 Villa Cesar [Argentina ] BCC [Argentina ] 57.4s
194 Jakobsson Frans [Finland ] stefy team [Finland ] 57.4s
195 Spiegel Dimitri [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 57.4s
196 Kanapyanov Alexander [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 57.4s
197 Sullanmaa Lasse [Finland ] stefy team [Finland ] 57.4s
198 Poliakov Yurii [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 57.4s
199 Hunt Ethan [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 57.4s
200 Cole Greg [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 57.4s
201 MacMuiris Brian [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 57.4s
202 Mečiar Bohdan [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 57.4s
203 Sytchkine Kasimir [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 57.4s
204 Mandri Rene [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 57.4s
205 Molenar Dylan [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 57.4s
206 Kupeshov Alex [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 57.4s
207 Hoff Pim [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 57.4s
208 Saarvala Artturi [Finland ] stefy team [Finland ] 57.4s
209 Lidiac Lopătaru [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 57.4s
210 Overmars Lars [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 57.4s
211 Vânătoru Baicu [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 57.4s
212 Nedeliaïev Yurii [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 57.4s
213 Mihaljevic Hrvoje [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 57.4s
214 Gulin Ranko [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 57.4s
215 Oldfield Lyjames [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 57.4s
216 Rominger Tony [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 57.4s
217 Radocaj Mladen [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 57.4s
218 Karvonen Liro [Finland ] stefy team [Finland ] 57.4s
219 Paulică Sergiu [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 57.4s
220 Lyalko Askar [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 57.4s
221 Sestak Darko [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 57.4s
222 Hoogerland Johnny [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 57.4s
223 Sagan Adrián [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 57.4s
224 Kagirov Borya [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m15.3s
225 Bialiatski Barnim [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m15.3s
226 Vázquez Baudilio [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 1m15.3s
227 Marco Santiago [Venezuela ] destran [Venezuela ] 1m15.3s
228 Erzen Ivan [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 1m15.3s
229 Bartl Herbert [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 1m15.3s
230 Tissié Valentin [France ] Mimi Team [France ] 1m15.3s
231 Algirdas Virgis [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 1m15.3s
232 Đoković Sagan [Slovenia ] ctac [Slovenia ] 1m15.3s
233 Strauss-kahn Pier [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 1m15.3s
234 Myers Harold [USA ] Apple [USA ] 1m15.3s
235 Palafox Valentin [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 1m15.3s
236 Rementeria Emmanuel [Venezuela ] destran [Venezuela ] 1m15.3s
237 Chapman Kevin [USA ] Apple [USA ] 1m15.3s
238 Jenkins Andy [USA ] Apple [USA ] 1m15.3s
239 Westra Lieuwe [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 1m15.3s
240 Sullanmaa Tyko [Finland ] stefy team [Finland ] 1m15.3s
241 MacGuire Alexander [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 1m15.3s
242 Williams Antony [USA ] Apple [USA ] 1m15.3s
243 Giacinti Juan Francisco [Argentina ] BCC [Argentina ] 1m15.3s
244 Hansen Gus [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m15.3s
245 Kalinouskayov Lubov [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m15.3s
246 Niyazi Nikolay [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 1m15.3s
247 Connor Luke [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 1m15.3s
248 Vahtra Hillar [Estonia ] Team Panga [Estonia ] 1m15.3s
249 Ryjenkaw Dobroslovitch [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m15.3s
250 Tajine Dimitri [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 1m15.3s
251 Dunn Joshua [USA ] Apple [USA ] 1m15.3s
252 Lomski Kaj [Finland ] stefy team [Finland ] 1m15.3s
253 Paulus Jonathan [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 1m15.3s
254 Slifko Yaroslav [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 1m15.3s
255 Indurain Mikel [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 1m15.3s
256 Overgaard Marius [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m15.3s
257 Wirkalla Artturi [Finland ] stefy team [Finland ] 1m15.3s
258 Hauser Jan [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 1m15.3s
259 Pavlikovský Arpád [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 1m15.3s
260 Kruse Thorbjorn [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m15.3s
261 Hagerman Patrick [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 1m15.3s
262 Fritz Bengt-Âke [Sweden ] Aile de Faucon [Sweden ] 1m15.3s
263 Mirnyi Vuko [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m15.3s
264 Hoff Dries [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 1m15.3s
265 Evleov Server [Uzbekistan ] Atila [Uzbekistan ] 1m15.3s
266 Järvinen Herman [Finland ] stefy team [Finland ] 1m15.3s
267 Bodelsen Lauritz [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m15.3s
268 Beliakov Hereban [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 1m15.3s
269 Räim Eberhard [Estonia ] Team Panga [Estonia ] [Fall] 1m15.3s
270 Filas Denis [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 1m15.3s
271 Fabris Pankrat [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 1m15.3s
272 Kapp Jasper [Germany ] Clem's [Germany ] 1m15.3s
273 Andric Branimir [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 1m15.3s
274 Abramov Fiodor [Russia ] Gazprom Team [Russia ] 1m15.3s
275 Michels Jeff [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 1m48.1s
276 Hiley Isaac [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 1m48.1s
277 Rodriguez vazquez Aaron [Venezuela ] destran [Venezuela ] 1m48.1s
278 Larios Edi [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 1m48.1s
279 Márquez Oceas [Mexico ] Cool Cycling [Mexico ] 1m48.1s
280 Zakharaw Dragon [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m48.1s
281 Linares Juan Pablo [Venezuela ] destran [Venezuela ] 1m48.1s
282 Jentges Johny [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 1m48.1s
283 Riis Kresten [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m48.1s
284 Lux Tom [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 1m48.1s
285 Matiaško Adolf [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 1m48.1s
286 Bundgaard Steen [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m48.1s
287 Patashou Zoro [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 1m48.1s
288 Bendtsen Hagen [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m48.1s
289 Hanko Pankrác [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 1m48.1s
290 Bošnjak Vlada [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 1m48.1s
291 Pavelic Vukasin [Croatia ] lesnuls [Croatia ] 1m48.1s
292 Johannesen Nikolas [Denmark ] alphadog [Denmark ] 1m48.1s
293 Mokroš Svätopluk [Slovakia ] SVK Team [Slovakia ] 1m48.1s
294 Iglinskiy Dimitri [Kazakhstan ] VSB [Kazakhstan ] 1m48.1s
295 Poliakovs Ziedonis [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 2m9.2s
296 Sys Stanislas [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 2m9.2s
297 Birze Elmārs [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 2m9.2s
298 Galvan Jonathan [Venezuela ] destran [Venezuela ] 2m9.2s
299 Harazha Dragomir [Belarus ] Team gragu [Belarus ] 2m9.2s
300 Cohen-Mintz Aigars [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 2m9.2s
301 Polis Ādolfs [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 2m9.2s
302 Kalpaks Osvalds [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 2m9.2s
303 Hernandez hernandez Antonio [Venezuela ] destran [Venezuela ] 2m9.2s
304 Dorn David [Germany ] Clem's [Germany ] [Puncture] 2m9.2s
305 Malovic Timotije [Croatia ] lesnuls [Croatia ] [Puncture] 2m9.2s
306 Božic Gorcin [Croatia ] lesnuls [Croatia ] [Fall] 2m9.2s
307 Aldinger Jon [Switzerland ] Lindt-Cailler [Switzerland ] 2m9.2s
308 Olano Abraham [Spain ] Team Golden Font [Spain ] 2m42.2s
309 Fuertes Gael [Venezuela ] destran [Venezuela ] 2m42.2s
310 Kilmister Ian [United Kingdom ] combslaville [United Kingdom ] 2m42.2s
311 Mendes Tiago [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 2m42.2s
312 Davila Ángel David [Venezuela ] destran [Venezuela ] 2m42.2s
313 De Faia Caio [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 2m42.2s
314 Negro Estevao [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 2m42.2s
315 Martins Ernesto [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 2m42.2s
316 Gardilho Batista [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 2m42.2s
317 Ricardo Martinho [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 2m42.2s
318 MacLochlain Nial [Eire ] La Route est Belle [Eire ] 3m39.3s
319 Carneiro Ernesto [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 3m39.3s
320 Torres Fernando [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 3m39.3s
321 Jurkiewicz Dominik [Poland ] audi25 [Poland ] 4m2.5s
322 Valach Richard [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 4m2.5s
323 Millers Arnolds [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 4m2.5s
324 Prunevora Vojtech [Czech Republic ] [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 4m2.5s
325 Polanski Roman [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 4m2.5s
326 Poborsky Georgij [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 4m2.5s
327 Mazurkiewicz Wlodzimierz [Poland ] audi25 [Poland ] 4m2.5s
328 Zylbermann Adam [Poland ] audi25 [Poland ] 4m2.5s
329 Kasprzyk Orest [Poland ] audi25 [Poland ] 4m2.5s
330 Fleming Glen Craig [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
331 Strombergs Rūdolfs [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 4m2.5s
332 Janse – van Rensburg JC [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
333 Carboni Christian [Italy ] SECTEUR C TEAM [Italy ] 4m2.5s
334 Blignaut MC [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
335 Gibbons Junior [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
336 fon Freitāgs Hanss [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 4m2.5s
337 Afrikaner Dave [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
338 Blouin Daniel [Canada ] zette [Canada ] 4m2.5s
339 Poraszko Adam [Poland ] audi25 [Poland ] 4m2.5s
340 Brabec Ctibor [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 4m2.5s
341 Vosloo Gerhard [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
342 Filipkowski Tadeusz [Poland ] audi25 [Poland ] 4m2.5s
343 Desrochers Dylon [Canada ] zette [Canada ] 4m2.5s
344 Muller Hannes [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 4m2.5s
345 Florin Aron [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 4m2.5s
346 Podolski Markien [Ukraine ] loganteam [Ukraine ] 4m2.5s
347 Bartholomeu Edgar [Portugal ] SPORTING DE ELVAS [Portugal ] 4m2.5s
348 Frasier Max [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 5m15.8s
349 Kurokawa Kyûdaiyu [Japan ] [Japan ] Akumetsu [Japan ] 5m15.8s
350 Bloch Adam [Poland ] audi25 [Poland ] 5m15.8s
351 Mlynar Alexej [Czech Republic ] Proteam Pardubice [Czech Republic ] 5m15.8s
352 Kamitsukenu Katsuzaemon [Japan ] Akumetsu [Japan ] 5m15.8s
353 Onakatomi Kandayû [Japan ] Akumetsu [Japan ] 5m15.8s
354 Fourie Paul Alexander [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 5m15.8s
355 Adamski Jaroslaw [Poland ] [Poland ] audi25 [Poland ] 5m15.8s
356 Dalton Donald [South Africa ] [South Africa ] VS Plabennec [South Africa ] 5m15.8s
357 Mattos Medárd [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 5m15.8s
358 Wittgenstein Lars [Austria ] Phoenix [Austria ] 5m15.8s
359 Schmitz Johnny [Luxembourg ] castres [Luxembourg ] 5m15.8s
360 Van Der Bogaerde Hamadi [The Netherlands ] jeyson [The Netherlands ] 5m15.8s
361 Ciekanski Cyprian [Poland ] audi25 [Poland ] 5m15.8s
362 Morales Juan [Argentina ] BCC [Argentina ] 5m15.8s
363 Vagnorius Hubertas [Lithuania ] kerné [Lithuania ] 5m15.8s
364 Hannigan Darcy [New-Zealand ] [New-Zealand ] dorsen [New-Zealand ] 5m15.8s
365 Eizenšteins Rūdolfs [Latvia ] LATVIA [Latvia ] 5m15.8s
366 Mihaiu Cristian [Romania ] Kyry Alcudia Team [Romania ] 5m15.8s
367 Sutherland Judd [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 5m15.8s
368 Alderman Lyle [Australia ] JESUS54 TEAM [Australia ] 5m15.8s
369 Repa Ferenc [Hungary ] PandaTeam [Hungary ] 20m58s