Strade Bianche Selections Nationales Saison 24

1 Bischofberger Guillaume [UCV Leader] [World Cup's leader] [Switzerland ] Android [Switzerland ] 4h53m48.2s 50
2 MacQuaid Asling [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 0s 45
3 Van Bahmen Danny [Belgium ] avsc [Belgium ] 0s 42
4 Paradis Antoine [Canada ] Lotto [Canada ] 0s 40
5 Gallagher Rory [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 0s 38
6 Vrana Hubert [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 7.6s 36
7 Aldinger Sebastian [Switzerland ] [Switzerland ] Android [Switzerland ] 7.6s 34
8 Batinic Quentin [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 7.6s 32
9 Lewis Neil [USA ] Voeckler Mania [USA ] 7.6s 30
10 Asimov Nadei [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 7.6s 28
11 Pajic Predrag [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 7.6s 26
12 Andersson Anders [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 7.6s 24
13 Zambrano Nelson [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 7.6s 22
14 Kawada Taizo [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 7.6s 20
15 Ramon Jesús [Spain ] KELME [Spain ] 7.6s 18
16 Connor Luke [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 7.6s 16
17 Gattuso Edmondo [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 7.6s 14
18 Clijsters Florian [Belgium ] avsc [Belgium ] 7.6s 13
19 Connor Tim [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 7.6s 12
20 Būga Marijonas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 7.6s 11
21 Robinson Seth [UCV Leader] [World Cup's leader] [USA ] Voeckler Mania [USA ] 17.8s 10
22 Bouvier Ugo [France ] La St Pierraise [France ] 17.8s 9
23 Neave Justin [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 17.8s 8
24 Bauer Jack [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 17.8s 7
25 Torfs Adam [Belgium ] avsc [Belgium ] 17.8s 6
26 Minard Aymeric [France ] La St Pierraise [France ] 17.8s 5
27 Holtsmann Pavel [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 17.8s 4
28 Téguel Théo [France ] La St Pierraise [France ] 17.8s 3
29 Marulanda Hilario [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 17.8s 2
30 Cards Yann [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 17.8s 1
31 Alexander Joshua [USA ] Voeckler Mania [USA ] 17.8s
32 MacGuire Alexander [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 17.8s
33 Fouquet Rémi [France ] La St Pierraise [France ] 17.8s
34 Atapuma Jacinto [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 17.8s
35 Hiley Isaac [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 17.8s
36 Sainz Benedicto [Spain ] KELME [Spain ] 17.8s
37 Hazard Sven [Belgium ] avsc [Belgium ] 17.8s
38 Kafelnikov Aleksei [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 17.8s
39 Van garderen Tejay [USA ] Voeckler Mania [USA ] 17.8s
40 Serpionov Karei [World Cup's leader] [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 17.8s
41 Galaunė Modestas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 17.8s
42 Fritz Bengt-Âke [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 17.8s
43 Bäotner Robert [Germany ] macs [Germany ] 17.8s
44 Strijdom Jancoman [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 17.8s
45 Iglinskiy Eric [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 17.8s
46 Wozniak Nykyfor [Ukraine ] [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 17.8s
47 Rock Aiden [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 17.8s
48 Wagner Richard [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 17.8s
49 Renshaw Mike [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 17.8s
50 Peterson John [UCV Leader] [World Cup's leader] [USA ] Voeckler Mania [USA ] 17.8s
51 Cardis Raphael [UCV Leader] [World Cup's leader] [France ] La St Pierraise [France ] 17.8s
52 Mercadal Alberto [Spain ] KELME [Spain ] 17.8s
53 Burger Sjoerd [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 17.8s
54 Court Bith [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 17.8s
55 Terleckas Osvaldas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 17.8s
56 Kull Jaan [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 17.8s
57 Filipic Ziven [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 17.8s
58 Price Jay [USA ] Voeckler Mania [USA ] 17.8s
59 Sustek Martin [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 17.8s
60 Ryjenkaw Dobroslovitch [Belarus ] mimi [Belarus ] 17.8s
61 Cancino Fabio [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 24.7s
62 Spiegel Dimitri [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
63 Rajnik Taras [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
64 Smit Eliot [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 24.7s
65 Cabrera Alvaro [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 24.7s
66 Saarvala Kalle [Finland ] destran [Finland ] 24.7s
67 Antinis Konstantinas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 24.7s
68 Raimbekov Magjan [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
69 Bialiatski Barnim [Belarus ] mimi [Belarus ] 24.7s
70 Capol Matteo [Switzerland ] Android [Switzerland ] 24.7s
71 Mort Zachary [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 24.7s
72 Straižys Marcelijus [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 24.7s
73 Lyalko Nazer [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
74 Söder Hakan [World Cup's leader] [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 24.7s
75 Post Aleksejs [UCV Leader] [World Cup's leader] [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 24.7s
76 Kagirov Borya [Belarus ] mimi [Belarus ] 24.7s
77 Thorpe Ian [Germany ] macs [Germany ] 24.7s
78 Kaušpėdas Vincas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 24.7s
79 Mizourov Dmitri [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
81 Sidelnikov Garri [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
81 Sidelnikov Garri [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
82 Crowther Hayden [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 24.7s
83 Märtensson Gunnar [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 24.7s
84 Zenden Casper [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 24.7s
85 Molenar Jean [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 24.7s
86 Olano Abraham [Spain ] KELME [Spain ] 24.7s
87 Treier Gert [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 24.7s
88 Matt Indrek [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 24.7s
89 Shumanov Rigo [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 24.7s
90 Salo Oliver [Finland ] destran [Finland ] 24.7s
91 Dorn David [Germany ] macs [Germany ] 24.7s
92 Filas Denis [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 24.7s
93 Vicente José [Spain ] KELME [Spain ] 24.7s
94 Iglinskiy Dimitri [Kazakhstan ] batavard [Kazakhstan ] 24.7s
95 Vivo Elvio [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 24.7s
96 Tietsort Jelle [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 24.7s
97 Westra Lieuwe [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 24.7s
98 Sebastiani Norberto [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 24.7s
99 Hauser Ruben [Switzerland ] Android [Switzerland ] 24.7s
100 Lobato Ysmael [Spain ] KELME [Spain ] 24.7s
101 De Vriend Sjoerd [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 24.7s
102 Soulard Gilbert [France ] La St Pierraise [France ] 24.7s
103 Hagen Ole heinar [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 41.4s
104 Bjorndalen Halldor [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 41.4s
105 Viken Ole heinar [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 41.4s
106 Nikolaisen Ole heinar [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 41.4s
107 Kokko Olli [Finland ] destran [Finland ] 41.4s
108 Nikolic Dragomir [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 41.4s
109 Lazar Pero [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 41.4s
110 Jakobsson Frans [Finland ] destran [Finland ] 41.4s
111 Ţonea Bonifaciu [Romania ] LELIS [Romania ] 41.4s
112 Zarate Ramon [Mexico ] [Mexico ] pastaga [Mexico ] 41.4s
113 Podhradská Ivan [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 41.4s
114 Miettinen Mikko [Finland ] destran [Finland ] 41.4s
115 Weber Irinel [Romania ] LELIS [Romania ] 41.4s
116 Slifko Yaroslav [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 41.4s
117 Young Angus [Australia ] [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] [Fall] 41.4s
118 Tissié Valentin [France ] La St Pierraise [France ] [Puncture] 41.4s
120 Hakkinen Valio [Finland ] destran [Finland ] 41.4s
120 Hakkinen Valio [Finland ] destran [Finland ] 41.4s
121 O'Meadhra Neal [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 41.4s
122 Rayel Mitchell [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 41.4s
123 Đoković Sagan [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 41.4s
124 Sakal David [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 41.4s
125 Jentges Johny [Luxembourg ] [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 1m2.8s
126 Ianoukovitch Filat [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 1m2.8s
127 Travis Colin [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 1m2.8s
128 David Mike [Switzerland ] Android [Switzerland ] 1m2.8s
129 Modin Ulf [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 1m2.8s
130 Christoffersen Ole heinar [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 1m2.8s
131 Poncin Eitan [Belgium ] avsc [Belgium ] 1m2.8s
132 Carneiro Ernesto [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m2.8s
133 Böker Fred [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 1m2.8s
134 Asimov Isaac [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 1m2.8s
135 Amaro Diogo [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m2.8s
136 Fujita Yoshi [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m2.8s
137 Beaume toni [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 1m2.8s
138 Takusine Miron [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 1m2.8s
139 Poos Henri [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 1m2.8s
140 Mendes Tiago [Portugal ] [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m2.8s
141 Allen Stanley [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 1m2.8s
142 Van Carden Boris [Belgium ] avsc [Belgium ] 1m2.8s
143 MacRae Ryan [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 1m2.8s
144 Laudrup Ole heinar [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 1m2.8s
145 Davi-Dangel Pol [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 1m2.8s
146 Barkov Dari [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 1m2.8s
147 Vold Gervard [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 1m2.8s
148 Bjorndalen Elric [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 1m2.8s
149 Bramoonen Niels [Belgium ] avsc [Belgium ] 1m2.8s
150 Gagnon Jakob [UCV Leader] [Canada ] Lotto [Canada ] 1m2.8s
151 Landry Maxim [Canada ] Lotto [Canada ] 1m2.8s
152 Lykke Mogens [Denmark ] Joncar [Denmark ] 1m2.8s
153 Kaino Richard [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 1m2.8s
154 Oba Ukiyô [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m2.8s
155 Lennon Les [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 1m2.8s
156 Palafox Valentin [Mexico ] pastaga [Mexico ] 1m2.8s
157 Lepage Olivier [Canada ] Lotto [Canada ] 1m2.8s
158 Iounevitch Iaromir [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 1m2.8s
159 Cohen Casey [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 1m2.8s
160 Jaen Ambrosio [Spain ] KELME [Spain ] 1m2.8s
161 Ravard Giovanni [France ] La St Pierraise [France ] 1m2.8s
162 Bundgaard Steen [Denmark ] Joncar [Denmark ] 1m2.8s
163 Smet Jean-philippe [Belgium ] avsc [Belgium ] 1m2.8s
164 Turner Billy [USA ] Voeckler Mania [USA ] 1m2.8s
165 Kembo Stanislas [France ] La St Pierraise [France ] 1m2.8s
166 Bartl Herbert [World Cup's leader] [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 1m2.8s
167 Kapp Jasper [Germany ] macs [Germany ] [Puncture] 1m2.8s
168 Lax Veli [Finland ] destran [Finland ] 1m2.8s
169 Barkhuizen Johan [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m2.8s
170 Soufacho Esteban [Spain ] KELME [Spain ] 1m2.8s
171 Georgeson Abbas [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 1m2.8s
172 Enomoto Zenko [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m26.7s
173 Dionne Dylon [Canada ] Lotto [Canada ] 1m26.7s
174 Marco Santiago [World Cup's leader] [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 1m26.7s
175 Rosenbaum Berthold [Germany ] macs [Germany ] 1m26.7s
176 Shumanov Timo [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 1m26.7s
177 Moncada Nestor [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 1m26.7s
178 Monsalvo Georgito [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 1m26.7s
179 Garten Anton [Germany ] macs [Germany ] 1m26.7s
180 Engländer Dominik [Germany ] macs [Germany ] 1m26.7s
181 Stevens Cameron [New-Zealand ] Keyblade team [New-Zealand ] 1m26.7s
182 Būga Algimantas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 1m26.7s
183 Torres Fernando [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m26.7s
184 Adamec Andrej [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 1m26.7s
185 Billwiller Jonathan [Switzerland ] Android [Switzerland ] 1m26.7s
186 Borg Bjorn [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 1m26.7s
187 Detar Loránd [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m26.7s
188 Quizedo Diego [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 1m26.7s
189 Ritter Timo [Switzerland ] Android [Switzerland ] 1m26.7s
190 Bartakovic Milan [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 1m26.7s
191 Goedert-Bové Mike [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 1m26.7s
192 Miles Breandan [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 1m26.7s
193 Levy Zack [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 1m26.7s
194 Tokugawa Toki [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m26.7s
195 Cavendish Luke [United Kingdom ] BMC 2 [United Kingdom ] 1m26.7s
196 Ferrucci Lino [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 1m26.7s
197 Onizuka Saionji [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m26.7s
198 Holzer Bernd [World Cup's leader] [Germany ] macs [Germany ] 1m26.7s
199 Moreno Emilio [Colombia ] colombian22 [Colombia ] 1m26.7s
200 De la Rive Patrick [Switzerland ] Android [Switzerland ] 1m26.7s
201 Martins Ernesto [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m26.7s
202 Pfeiffer Robert [Switzerland ] Android [Switzerland ] 1m26.7s
203 Rementeria Emmanuel [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 1m26.7s
204 Ribera Oscar [Spain ] KELME [Spain ] 1m26.7s
205 Andrle Andel [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 1m26.7s
206 Venter Daniel [World Cup's leader] [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m26.7s
207 Shevchenko Ilia [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 1m26.7s
208 Badstuber Mattheo [Germany ] macs [Germany ] 1m26.7s
209 Schafer Azibo [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m26.7s
210 Timmerman Nils [Belgium ] avsc [Belgium ] 1m26.7s
211 Bajrami Halvor [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 1m26.7s
212 Sandor Ákos [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m26.7s
213 Lemming Gudbjörn [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] 1m26.7s
214 Cárdenas Dan [Mexico ] pastaga [Mexico ] 1m26.7s
215 Baravykas Vygantas [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 1m26.7s
216 Saltanov Ratibor [Russia ] bbox du 79 [Russia ] 1m26.7s
217 Overgaard Marius [Denmark ] Joncar [Denmark ] 1m26.7s
218 Mäoma Antti [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 1m26.7s
219 Gardilho Batista [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m26.7s
220 Makimura Tamasaburo [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m26.7s
221 Kô Sho [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m26.7s
222 Quinn Azizi [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m26.7s
223 Heras Roberto [Venezuela ] [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 1m26.7s
224 Ancic Bojan [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 1m26.7s
225 Ghisolfi Urbano [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 1m26.7s
226 Julio Filinto [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m26.7s
227 Pertelson Jüri [Estonia ] Sinalepa [Estonia ] 1m26.7s
228 Dvorak Anton [World Cup's leader] [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 1m26.7s
229 Philippoussis Judd [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 1m26.7s
230 Roos Aaron [USA ] Voeckler Mania [USA ] 1m26.7s
231 Hagara Michal [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 1m26.7s
232 Ricardo Martinho [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 1m26.7s
233 Alloiso Eros [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 1m26.7s
234 Havas Miksa [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m26.7s
235 Bold John [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m26.7s
236 Boisvert Evyn [Canada ] Lotto [Canada ] 1m26.7s
237 Marcodini Edmondo [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 1m26.7s
238 Repa Örs [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m26.7s
239 Bajnok Igor [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 1m26.7s
240 Bartak Lambert [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 1m26.7s
241 Gouveis Ebo [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m26.7s
242 Scott Adel [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 1m26.7s
243 Albrigesten Ole heinar [Norway ] La vallée d'or [Norway ] 1m51.8s
244 Bryant Jeff [USA ] Voeckler Mania [USA ] [Puncture] 1m51.8s
245 Ilic Vladislav [UCV Leader] [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 1m51.8s
246 Bereza Stepan [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 1m51.8s
247 Puškaric Jovan [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 1m51.8s
248 Hansen Gus [Denmark ] Joncar [Denmark ] 1m51.8s
249 Boy Damon [Mexico ] pastaga [Mexico ] 1m51.8s
250 Tolsa Ragnvald [Sweden ] Don Carliteam [Sweden ] [Fall] 1m51.8s
251 Bendtsen Hagen [Denmark ] Joncar [Denmark ] 1m51.8s
252 Jackowiak Pawel [Poland ] les detraqués [Poland ] 1m51.8s
253 Sego Tétény [UCV Leader] [World Cup's leader] [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m51.8s
254 Malecki Karol [Poland ] les detraqués [Poland ] 1m51.8s
255 Chappel Richie [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 1m51.8s
256 Bahan Yevhen [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 1m51.8s
257 Kalinouskayov Kalino [Belarus ] [Belarus ] mimi [Belarus ] 1m51.8s
258 Johannesen Nikolas [Denmark ] Joncar [Denmark ] 1m51.8s
259 Nemec Stjepan [Croatia ] Big Boss [Croatia ] 1m51.8s
260 Dalton Donald [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m51.8s
261 Campbell Junior [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m51.8s
262 Galler Barna [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m51.8s
263 Hondô Koyo [Japan ] Bunny Funny [Japan ] 1m51.8s
264 Mascherano Alejandro [Argentina ] alligators [Argentina ] 1m51.8s
265 Bene Keleman [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m51.8s
266 Stephens Abishek [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 1m51.8s
267 Soroka Ilko [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 1m51.8s
268 Becerra Narcizo [Mexico ] pastaga [Mexico ] 1m51.8s
269 Fourie Paul Alexander [South Africa ] UC Ploug' [South Africa ] 1m51.8s
270 Bar Lél [Hungary ] JESUS54 TEAM [Hungary ] 1m51.8s
271 Carlström Olavi [Finland ] destran [Finland ] 1m51.8s
272 Gottwald Niklas [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 1m51.8s
273 Zakharaw Dragon [Belarus ] mimi [Belarus ] 1m51.8s
274 Miklas Erich [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 1m51.8s
275 Corradi Carlo [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 1m51.8s
276 Amézaga Manfred [Mexico ] pastaga [Mexico ] 1m51.8s
278 Eisel Bernhard [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 1m51.8s
278 Eisel Bernhard [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 1m51.8s
279 Parietti Martino [Italy ] Team Scarfo [Italy ] 1m51.8s
280 Krysiak Antoni [Poland ] les detraqués [Poland ] 1m51.8s
281 Resink Obrie [The Netherlands ] dennis1979 [The Netherlands ] 1m51.8s
282 Labrecque Jorden [Canada ] Lotto [Canada ] 2m21.3s
283 Kvotchkine Behruz [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 2m21.3s
284 Gilbert Philippe [Canada ] Lotto [Canada ] 2m21.3s
285 Strungaru Cozma [UCV Leader] [World Cup's leader] [Romania ] LELIS [Romania ] 2m21.3s
286 Rosette Rady [Mexico ] pastaga [Mexico ] 2m21.3s
287 Girdvainis Virginijus [Lithuania ] phénix [Lithuania ] 2m21.3s
288 Donovan Thomas [World Cup's leader] [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 2m21.3s
289 Cozma Romeo [Romania ] LELIS [Romania ] 2m21.3s
290 Daniel Afonso [Portugal ] Rosco Pro Cycling Team [Portugal ] 2m21.3s
291 Freud Sigmund [Czech Republic ] CC Praha [Czech Republic ] 2m21.3s
292 Kopernik Mikolaj [Poland ] les detraqués [Poland ] [Puncture] 2m21.3s
293 Vallée Jack [Canada ] Lotto [Canada ] 2m21.3s
294 Cárdenas Nason [Mexico ] pastaga [Mexico ] 2m21.3s
295 Zabala Xabier [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 2m21.3s
296 Bielik Samuel [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 2m21.3s
297 Márquez Oceas [Mexico ] pastaga [Mexico ] 2m21.3s
298 Scott Mike [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 2m21.3s
299 Moya Alexis [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 2m21.3s
300 Jere Borromea [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 2m21.3s
301 Stăvaru Cosmin [Romania ] LELIS [Romania ] 2m56.9s
302 Pouelsen Gregers [Denmark ] Joncar [Denmark ] 2m56.9s
303 Witczak Maksymilian [Poland ] les detraqués [Poland ] 2m56.9s
304 Popovich Yaroslav [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 2m56.9s
305 Iliescu Ghelasie [Romania ] LELIS [Romania ] 2m56.9s
306 Gogol Yuri [Ukraine ] ABSTEAM [Ukraine ] 2m56.9s
307 Riis Kresten [UCV Leader] [World Cup's leader] [Denmark ] Joncar [Denmark ] 2m56.9s
308 Evleov Server [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 2m56.9s
309 Thomassen Erich [Denmark ] Joncar [Denmark ] 2m56.9s
310 Samson Zlatko [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 2m56.9s
311 Ermurache Fred [Romania ] LELIS [Romania ] 2m56.9s
312 Vogels Agany [UCV Leader] [World Cup's leader] [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 2m56.9s
313 Markiewicz Franciszek [Poland ] les detraqués [Poland ] 2m56.9s
314 Julia Gerardo [World Cup's leader] [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 2m56.9s
315 Pavlikovský Bohumír [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 2m56.9s
317 Beringer Mario [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 2m56.9s
317 Beringer Mario [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 2m56.9s
318 Sys Stanislas [Belarus ] mimi [Belarus ] 2m56.9s
319 Bergant Vaclav [World Cup's leader] [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 2m56.9s
320 Huba František [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 2m56.9s
321 Lasutkin Kanstantin [Belarus ] mimi [Belarus ] 2m56.9s
322 Siutsou Dušo [Belarus ] mimi [Belarus ] 2m56.9s
323 Alvarez perez Víctor Manuel [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 2m56.9s
324 Vega Pedro [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] [Fall] 2m56.9s
326 Pinter Moa [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 2m56.9s
326 Pinter Moa [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 2m56.9s
327 Vega Diego [Venezuela ] ten revenga spor [Venezuela ] 2m56.9s
328 Şoimaru Larion [Romania ] LELIS [Romania ] 3m40.6s
329 Buciuman Decebal [Romania ] LELIS [Romania ] [Fall] 3m40.6s
330 Bilos Inigo [UCV Leader] [Argentina ] alligators [Argentina ] 3m40.6s
331 Patlasov Živov [Belarus ] mimi [Belarus ] 3m40.6s
332 Kaspar Milos [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 3m40.6s
333 Barroso Dani [Argentina ] alligators [Argentina ] 3m40.6s
335 Heidegger Ben [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 3m40.6s
335 Heidegger Ben [Austria ] RC Strammae Wadeln [Austria ] 3m40.6s
336 Lucho Javi [Argentina ] alligators [Argentina ] 3m40.6s
337 Manso Emanuel [Argentina ] alligators [Argentina ] 3m40.6s
338 Grimi Cirilo [Argentina ] alligators [Argentina ] 3m40.6s
339 Osvaldo Manuel [Argentina ] alligators [Argentina ] 3m40.6s
340 Di Stefano Alfredo [Argentina ] alligators [Argentina ] 4m28.6s
341 Gasperin Karel [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 4m28.6s
342 Killer Frano [Argentina ] alligators [Argentina ] 4m28.6s
343 Kocjanec Bolodenka [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 4m28.6s
344 Poliakovs Ziedonis [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
345 Birze Elmārs [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
346 Kirchen Kim [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 5m12.6s
347 Krēsliņš Ēvalds [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
348 Grants Daniels [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
349 Davi-Dangel Carlo [Luxembourg ] Qbiques Panthères [Luxembourg ] 5m12.6s
350 Polis Ādolfs [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
351 Dunkers Andris [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
352 Dāliņš Artūrs [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
353 Cohen-Mintz Aigars [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
354 Kalpaks Osvalds [Latvia ] MaxBank [Latvia ] 5m12.6s
355 Szczepaniak Boleslaw [Poland ] les detraqués [Poland ] 5m12.6s
356 Witold Jaroslaw [Poland ] les detraqués [Poland ] 5m12.6s
357 Asurmaktov Artur [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 5m12.6s
358 Dardena Michal [Poland ] les detraqués [Poland ] 5m12.6s
359 Todd Aditya [Australia ] Ratatouille-FC [Australia ] 5m12.6s
360 Smith John [Eire ] Tycoonboys [Eire ] 5m12.6s
361 Jurko Robert [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 5m12.6s
362 Kuhar Lazlo [Slovenia ] comorlé [Slovenia ] 5m12.6s
363 Rachodov Timur [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 6m39.2s
364 Kukushkin Otajon [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 6m39.2s
365 Begaliev Maruf [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 6m39.2s
366 Lukáč Klement [Slovakia ] Migrena [Slovakia ] 7m13.9s
367 Kadyrbekov Mirajol [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 12m29.3s
368 Salimov Igor [Uzbekistan ] [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 15m25.7s
369 Erkinov Rahman [Uzbekistan ] Les Minis boulangrs [Uzbekistan ] 15m25.7s